27 000 ₴

Виробник ANENJI
Модель ANJ-6200W-48V-WIFI
Країна походження Китай
Тип ДБЖ автономний
Кількість фаз 1
Робота в паралелі немає
Тип зарядного пристрою від СП MPPT
Кількість МРРТ 1
ККД% 97
Інтерфейс RS232 USB RS485
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 6200
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 6200
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 12400
Вихідний струм,А 27
Вихідна напруга, 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 40-60
Номінальна напруга, 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 120
Максимальний струм заряду від мережі, А 80
Максимальний струм розряду АКБ, А 130
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження активний
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 6500
Максимальна потужність, Вт 6500
Діапазон робочої напруги, 60-450
Діапазон вхідної напруги, 60-500
Макс.напруження холостого ходу,В 500
Вхідний струм ,А 20
Габарити, мм 482*290*113
Маса, кг 10
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0- +50
Клас захисту IP21
Доставка
По всій Україні здійснюється службою доставки «Нова Пошта»
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anenji |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 48 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Коэффициент преобразования | 0.98 |
| Номинальная мощность | 6200 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 12400 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| КПД, не менее | 98 % |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет светодиода | Зеленый |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Степень защиты IP | 21 |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Высота | 482 мм |
| Вес | 10 кг |