


4 450 ₴
Зарядні пристрої NetPRO BPC призначені для зарядки свинцево-кислотних
акумуляторів різного типу (LiFePO4, AGM, GEL, Carbon, WET) номінальною напругою 12 Вольт.
Підключення зарядного пристрою та запуск заряду:
1. З'єднайте позитивну клему зарядного пристрою (+) з позитивним електродом акумулятора (+), а негативну клему (-) з негативним електродом акумулятора (-).
2. Підключіть зарядний пристрій до розетки змінного струму 220/230В.
3. Для зарядних пристроїв потужністю понад 30А режим заряджання (50% / 100%) є опціональним, дивіться таблицю технічних характеристик зарядного пристрою.
Оберіть потрібний режим заряджання.
4. Увімкніть пристрій, загориться світлодіодний індикатор, починається процес заряду.
5. Для закінчення заряду вимкніть зарядний пристрій, відключіть його від розетки змінного струму, від'єднайте клеми акумулятора.


Доставка
По всей Украине доставляем службой доставки «Новая Почта».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NetPRO |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| КПД, не менее | 83 % |
| Цвет | Серый |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Количество режимов заряда | 3 |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Напряжение питающей сети | 220 В, 230 В |
| Напряжение зарядки | 14.5 В |
| Номинальная мощность | 580 Вт |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 40 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Тип индикатора | Светодиод |