
32 290 ₴
Основні характеристики:
• Тип осередків: LiFePO4
• Номінальна напруга: 25,6 V
• Місткість: 100 Ah
• Енергія: 2560 Wh
• Внутрішній опір: ≤40 мОм
• Кількість циклів: ≥4000 циклів
• Система керування батареєю (BMS): 100 A
• Метод заряджання: CC/CV (постійний струм/постійна напруга)
• Напруга заряджання: 28,8 ± 0,4 V
• Рекомендований струм заряджання: 20 A (0,2 C)
• Максимальний постійний струм заряджання: 100 A
• Максимальний постійний струм розряду: 100 A
• Максимальний струм розряду протягом 1 секунди: 500 A
• Максимальна вихідна потужність: 2560 W
Габарити та матеріал корпусу:
• Розміри: 532 x 207 x 215 мм
• Матеріал корпусу: ABS (вогнестійкий пластик)
• Клас захисту: IP65
• Діапазон температур:
- При зарядженні: від 0°C до 50°C (від 32°F до 122°F)
- При розрядці: від -20°C до 60°C (від -4°F до 140°F)
- Для зберігання: від -10°C до 50°C (від 14°F до 122°F)
Використання:
- Для сонячних енергосистем, дозволяючи зберігати енергію та забезпечувати автономне електроживлення.
- В електромобілях, де потрібне стабільне та тривале енергопостачання.
- як резервне джерело живлення для житлових будинків та комерційних об`єктів.
- Підходить для використання в суворих умовах завдяки стійкості до перепадів температур та водонепроникного корпусу.
Батарея Power Queen 24V 100Ah BT - це універсальне та довговічне рішення для різних енергетичних завдань, що забезпечує максимальну продуктивність та безпеку.
Переваги:
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
• ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ замикати, розчавлює або розбирати.
• НЕ нагрівайте і не спалюйте.
• НЕ занурюйте в рідину.
• Заряджайте кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим і вентильованим.
Доставка
По всей Украине доставляем службой доставки «Новая Почта»
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Queen |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 25.6 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 20 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип токовывода | Медная винтовая М8 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 кг |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 532 мм |
| Ширина | 215 мм |