28 000 ₴
Характеристики:
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) - сучасна акумуляторна батарея з більш ніж 4000 циклів заряду-розряду, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряду. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряд здійснюється постійною напругою та постійним струмом, без стадій. На об`єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дозволяють використовувати втричі меншу власну ємність АКБ у порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами за рахунок глибокого допустимого розряду до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруги, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що при розрахунку ємності АКБ в режимі циклування LiFePO4 потрібно в 3 рази менше ємності, ніж для свинцево-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували свинцево-кислотний АКБ AGM/GEL 150Ач у режимі циклювання, то для його заміни Вам буде достатньо АКБ LiFePO4 50Ач без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 у порівнянні зі свинцево-кислотними АКБ:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Наработка | 5000 циклов заряда |
| Напряжение | 25.6 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 100 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26.5 кг |
| Высота | 219 мм |
| Длина | 522 мм |
| Ширина | 240 мм |