



3 239 ₴
Акумулятор LP 12В 33 А/г AGM - допоміжний АКБ для живлення бортової мережі автомобілів TESLA. Батарея забезпечує стабільне та стійке живлення електричним струмом бортового комп'ютера та іншого електроустаткування автомобіля. Необслуговуваний акумулятор LPM-MG 12V - 33 Ah у герметичному корпусі виготовлений за технологією AGM. надійність конструкції та тривалий ресурс роботи акумулятора.
Мультигелеві акумулятори виготовляються за вдосконаленою технологією AGM із застосуванням потовщених пластин з високими антикорозійними властивостями.
Всередині акумуляторної батареї розміщують пористі ізолюючі прокладки тонкого скловолокна. Сепаратори та електродні пластини щільно притиснуті один до одного. Таким чином, між пластинами акумулятора залишається вільного рідкого електроліту, бо він міститься в сепараторі та в активній частині електродів.
Кількість рідкого електроліту дозується таким чином, щоб дрібні пори заповнювалися кислотою, а великі забезпечували циркуляцію газів.
Конструкція АКБ має покращену систему рекомбінації газів - кисень і водень, що утворюються в результаті хімічних процесів, не встигають випаровуватись за межі герметичного корпусу до моменту конденсації.
Два важливі правила догляду за акумуляторами AGM, GEL, MG:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 33 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Серый |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Наработка | 800 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 3.3 А |
| Тип токовывода | Медная винтовая М6 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.65 кг |
| Высота | 156 мм |
| Длина | 194 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9,65 |
| Материал изготовления корпуса | Пластик |
| Тип аккумулятора | AGM мультигелевий |