
15 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Гайка з фланцем (нержавіюча) DIN 6923 застосовується у будівництві та монтажі сонячних панелей.
DIN6923 Гайка М8 зубч А2 - це кріпильний виріб, що створює роз'ємне різьбове з'єднання зі збільшеною площею прижиму, що дозволяє одночасно і перерозподілити тиск на матеріал, і створити більшу пляму тертя заради запобігання розкручуванню і використовуавати гайки при закріпленні деталей на пазах, вздовж яких ця деталь може переміщуватися. DIN 6923 має стандартний розмір по висоті, для таких типів гайок, більш широкий фланець ніж у 6331, але при цьому тонший, і такий, що може мати рівну поверхню і зубчасту насічку, що дозволяє запобігати розкручуванню.
Велика поверхня притиску дозволяє збільшити зусилля затягування. Під гайку фланцеву з рельєфними насічками немає необхідності підкладати шайбу, що прискорює монтаж. Бортик із зазубринами запобігає самовідкручуванню металовиробу під впливом сил вібрації.
Матеріал виготовлення
Нержавіюча сталь. Клас міцності А2 дозволяє використовувати болти при значних перепадах температурі та в агресивному і вологому середовищі.
Кріплення з нержавіючої сталі А2 (сталь аустенітного класу AISI 304 з вмістом хрому не менше 12%) виявляють стійкість до іржавіння у звичайних умовах, слабко агресивних середовищах і при високій вологості.для кріплення сонячних батарей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spline Systems |
| Страна производитель | Украина |
| Вид гайки | Шестигранная с фланцем |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 8 |
| Шаг резьбы | 1.25 мм |
| Максимальная температура окружающей среды | 85 град. |
| Материал гайки | Нержавеющая сталь |
| Метрическая резьба, М | 8 мм |
| Минимальная температура окружающей среды | -50 град. |
| Покрытие | Без покрытия |
| Размер под ключ | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Стандарт | DIN 6923 |
| Тип резьбы | Метрическая |