12 270 ₴
Опис
Тягова акумуляторна батарея AGM MERLION 6-DZM-100 - надійна, невід`ємна частина складської техніки, (навантажувачі, візки, штабелери), безперебійників, катерів, човнів і т.д. Акумулятор забезпечує безперервну роботу даної техніки.
Переваги:
• низький саморозряд
• герметичний корпус з ABS пластику, можна нахиляти АКБ під кутом 60 градусів
• швидка зарядка
Технічні характеристики:
• Кількість елементів: 6
• Напруга: 12 В
• Номінальна ємність: 100 Aч
• Тип клем: М8
• Максимальний зарядний струм: 20 A
• Ресурс 300 циклів
• Матеріал корпусу: ABS пластик
У комплекті;
• тягова батарея
• пакування
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Наработка | 300 циклов заряда |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 20 А |
| Тип конструкции | Необслуживаемые |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34.5 кг |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 175 мм |