4 063 ₴
Зарядний пристрій [Артикул] використовують для зарядки літій-залізо-фосфатних комірок.
УВАГА! Зарядний пристрій призначено для комірок 24V і не підходить для акумуляторних батарей 12V
Для зарядки LiFePO4 комірок за допомогою спеціалізованих пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидку зарядку комірок без ризику перезаряду.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні комірки не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів акумуляторів.
Технічні характеристики.
Гарантії та доставка.
Доставка товару здійснюється по всій території України у строк від 1 до 5 робочих днів. Гарантія [Гарантия, мес] міс.
Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки, а також форма оплати замовлення обумовлюються під час оформлення замовлення.
Повернення та обмін товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 10 А |
| Номінальна потужність | 292 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 163 мм |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
| Вихідна потужність | 292 Вт |
| Вихідна напруга | 29.2 В |
| Індикація | LED |
| Вага (Кг) | 1,35 |
| Вихідний струм | 10 A |
| Номінальна робоча напруга | 230 V |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |