7 501 ₴
Зарядний пристрій 12V (14.6V)-40A waterproof використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
Для заряджання акумуляторів LiFePO4 за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядки.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 40 А |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | зарядні пристрої |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Індикація | LED |
| Вага (Кг) | 2,8 |
| Вихідний струм | 40 A |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |