5 210 ₴
Відмінність батарей AGM від класичних у тому, що міститься абсорбований електроліт, а не рідкий, що дає ряд змін у властивостях акумулятора. Зокрема, стійкість до вібрації, відсутність потреби в обслуговуванні.
Зарядіть батареї перед експлуатацією!
Технічні характеристики:
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Купити Акумулятор AGM RITAR RA12-55 Gray Case 12V 55.0Ah (229x138x211(216) Q1 АКБ свинцево-кислотний онлайн Ви можете в нашому інтернет магазині або замовити за телефонами вказаними на сайті.
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Нова Пошта»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 55 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 700 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип призначення | Акумулятор AGM RITAR RA12-55 Gray Case 12 V 55.0 Ah (229x138x211(216) Q1 АКБ олив'яно-кислотний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 211 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 138 мм |