64 999 ₴

JACKERY EXPLORER 2000 V2 - це система, яка ідеально підійде для походів, риболовлі, полювання або просто для пікніка на природі.
Серія Explorer має велику ємкість і високу робочу потужність, яка може забезпечити вас великим запасом енергії для роботи з потужною технікою та різними приладами призначення.
Серія Explorer має малу вагу і зручну для перенесення завдяки міцній ручці. Генератори оснащені багатьма функціональними розетками змінного струму і USB-портами, забезпечуючи безпечне харчування для всієї електроніки і малої побутової техніки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ JACKERY EXPLORER 2000 V2:
Зауважте, що загальна номінальна потужність повинна бути менше 2200 Вт (імпульсна 4400 Вт). Якщо потужність підключеного обладнання виходить за межі діапазону, Explorer 2000 може вимкнутись
Батарея
У всіх електростанціях Jackery використовують литіво-іонові акумулятори (тройні матеріали NCM), що забезпечує високу потужність і портутивність пристрою. Електростанції комплектують циліндричними литіво-іоновими акумуляторами 18650.
Циклічний ресурс становить > 1000 циклів глибокого розряду-заряду (після цього акумулятора ще залишається 80% його номінальної посудини).
Інвертор з чистою синусоїдою
Інвертор є головним компонентом зовнішнього джерела живлення. Його основна функція полягає у перетворенні постійного струму (DC) накопичення енергії (литій-іонного акумулятора) на змінний струм (AC), який використовується для живлення електроприладів.
Інвертори з чистою синусоїдою виробляють енергію, що дорівнює чи перевищує якість енергії в електромережі у вашому домі.
Це означає, що ваші пристрої не будуть пошкоджені, оскільки ви використовуєте максимальну ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ. Якщо використовувати неякісну енергію, то ризик зазнати пошкодження електрообладнання може бути дуже небезпечним.
Матеріал для корпусу
Корпус: PC+ABS (Полікарбонат+акрилонітріл-бутадіїн-стирол)
Огнестійкий, клас: 94V-0 (високий рейтинг вогнетривкості), ударопровідний, термостійкий, стійкий до
низких температур.
Вбудований контролер MPPT:
Модуль MPPT (Maximum Power Point Tracking) вбудований до електростанцій. Постійно контролює напруження на виході і ток сонячних панелей. MPPT збільшує ефективність сонячної зарядки на 23%.

Jackery BMS містить 6 елементів безпеки, контролює заряд/розряд і надає повідомлення про стан акумуляторної батареї. Запатентний BMS Jackery Щоб запобігти пошкодженню батарей, потрібно вжити критичних заходів.

Доставка
По всій Україні доставляємо фонову службу « Нова Пошта».
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB-A, USB-C, Розетка AC 230В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 2000 |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 292 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Цикли зарядки | 4000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2042 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2000 |