Алюмінієве кріплення для 1 фотомодуля з кутом до 35 градусів у книжковому форматі на шпильках
- Готово до відправки
- Код: 1ФЕМ кн шпильки
3 915 ₴
- +380 (63) 351-35-78
Алюмінієве кріплення для 1 фотомодуля з кутом до 35 градусів у книжковому форматі на шпильках
Комплект призначений для установки однієї сонячної панелі на плоскому даху, і має у своєму складі всі необхідні елементи:
(при необхідності)
Всі метизи в комплекті (болти, шайби, гайки, шпильки), виготовлені з нержавіючої сталі А2.
Притиски, профіль і кронштейни виготовлені з алюмінієвого сплаву.
Комплект кріплення сонячної панелі нагоді тим, хто встановлює невелику сонячну систему, наприклад, для резервного живлення. Також, готовий комплект для установки 1 ФЕМ може стати частиною масиву фотомодулів, встановленому на даху.
Умовні зображення
- Монтажний профіль SPL-1
- Кронштейн (точка кріплення системи до покрівлі)
- Торцеві притиски
- Міжпанельні притиски
- Сонячна панель (фотомодуль)
Як самостійно виконати монтаж сонячних панелей на даху?
При встановленні однієї-двох панелей на даху, звичайно можна виконати монтаж самому. Але варто пам'ятати, що вага одного фотомодуля в середньому, близько 20 кг, і досить складно одній людині його зафіксувати. Тому, ми рекомендуємо виконувати монтаж мінімум удвох. Ідеально, якщо монтажна бригада складатиметься з трьох чоловік, що б двоє могли виконувати роботу на даху, а один був внизу і міг допомагати подавати фотомодулі, інструменти і т. д..
Монтаж сонячних панелей варто починати з розмітки покрівлі. Точно визначите, де знаходяться крокви, відзначте точки, на яких будуть встановлюватися гвинт-шурупи. Всі точки кріплень, призначені для кріплення одного профілю, що повинні бути розташовані строго на одній лінії – що б профіль був у підсумку встановлений рівно по прямій лінії. Для цього можна використовувати волосінь або нитка, натягнувши її між двома крайніми точками. Тільки після того, як відзначені всі точки на одній покрівлі, можна свердлити отвори в покритті під шпильки. Розмір отвору має бути трохи більше, ніж сама шпилька, що б вона в нього входила вільно – для шпильки М10 – 11 мм, для шпильки М8 – 9мм. Так само варто просвердлити отвір в крокві, куди буде укручуватися сама шпильку. Хоча вона і має гвинтову різьблення, яку можна вкрутити в дерево без отвору, все ж варто його зробити, так як без нього є ризик, що при укрученні кроква може розколотися. Так само, так простіше задати напрямок для шпильки, щоб вкрутити її в кроква перпендикулярно.
Після цього можна вкручувати шпильки по черзі в отвори, за допомогою ріжкового або накидного ключа на 7 мм (для шпильок М10*200) або використовуючи 2 гайки, затиснуті між собою на шпильці. Попередньо варто одягти на шпильку EPDM шайбу і наживити гайку, що будете її фіксувати. EPDM шайбу можна одягнути і після, через верх шпильки, але це не так зручно, оскільки нижня частина, яка вкручується в балку (кроква), має менший діаметр, ніж верхня.
Паралельно зі свердлінням отворів, потрібно на монтажний профіль, який ще не піднято на покрівлю прикріпити всі деталі, які будуть на ньому розташовуватися – торцеві і міжпанельні притиски, кронштейни. При цьому варто ці деталі на профілі розташувати приблизно на місцях, де вони будуть розташовуватися, але не затискати їх гайками повністю. Так зробити набагато простіше, ніж потім вже на даху одягати всі деталі з метизами на профіль.
Примітка! Важливо пам'ятати про техніку безпеки в першу чергу! При виконанні робіт на даху потрібно зробити собі страховку, прив'язавши себе мотузкою до чого-то на покрівлі, що зможе витримати ваш вагу. Якщо на даху себе зафіксувати не до чого – можна перекинути мотузку через коник і прив'язати її до дерева, металевого паркану, стовпчика, до чого завгодно, що здатне витримати вас, якщо ви зірветеся.
Починайте піднімати профіль на покрівлю по одному. Надіньте перший кронштейн на шпильку, наживите гайку, але не закручуйте і так далі. Коли вже будуть одягнені всі кронштейни на свої шпильки – можна починати їх фіксувати. Якщо, наприклад, на покрівлі є западина або нерівність, то ви завжди можете відрегулювати висоту установки профілю, щодо покрівлі, що б у підсумку вийшла рівна площина для установки ФЕМ.
Це можна зробити, рухаючи профіль по пазу кронштейна і змінюючи висоту установки самого кронштейна на шпильці (тому і добре, коли її довжина обрана з запасом). Як видно з фото нижче, на одній і тій же покрівлі кронштейн знаходиться на різній висоті, щодо кромки площині металопрофілю – це пов'язано з тим, що одна шпилька встановлена на верху хвилі профнастилу, а друга внизу.
Доставка
По всій Україні доставляємо траспортною компанією «Нова Пошта»
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Spline Systems |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 3 915 ₴