12 502 ₴
Зарядний пристрій [Артикул] призначено для заряду літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей.
Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм / постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидку зарядку АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендовано заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики.
Гарантія та доставлення.
Доставлення товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс.
Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни й спосіб доставлення, а також форма оплати замовлення обумовлюються при оформленні замовлення.
Повернення та обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 60 А |
| Номінальна потужність | 720 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 278 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
| Вихідна потужність | 876 Вт |
| Вихідна напруга | 14.6 В |
| Індикація | LED |
| Вага (Кг) | 2,96 |
| Вихідний струм | 60 A |
| Номінальна робоча напруга | 230 V |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |