5 938 ₴
Зарядний пристрій 24V (29,2V)-20A waterproof використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
Для заряджання акумуляторів LiFePO4 за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядки.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 20 А |
| Номінальна потужність | 480 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 189 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | зарядні пристрої |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Індикація | LED |
| Вага (Кг) | 1,9 |
| Вихідний струм | 20 A |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |