Ціна вказана за штуку.
Акумуляторний корпус LP12-100 для збирання акумулятора 12V - 100 Ah.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Вага (Кг) | 1,3 |